جمعی از اعضای ستادنمازجمعه بابل با رییس جدید دانشگاه_آزاد_اسلامی بابل دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری نمازجمعه بابل، رضا پورقلی، مسؤول ستاد نمازجمعه بابل امروز در دیدار جمعی از اعضای شورای مرکزی ستاد برگزاری نمازجمعه بابل با دکتر همایون موتمنی، رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با photo_2017-08-15_18-31-13اشاره به تغییرات صورت گرفته در مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی کشور، گفت: قرار گرفتن دکتر ولایتی به عنوان ریاست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و مسؤولیت آقای دکتر رهبر به عنوان مدیر این نهاد در سطح کشور، موجب امید در مجموعه نیروهای انقلابی برای تحولات مثبت و رو به جلو را برای این مجموعه بزرگ علمی و فرهنگی در کشور گردید.
وی با بیان این مطلب که امروز شخصی فرهیخته علمی با سوابق فرهنگی در راس مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قرار گرفته است، افزود: این انتصاب با توجه به اینکه در راس این مجموعه در شهرستان بابل نیرویی علمی و جوان با قدرت معنوی بالا است، می تواند خدمات ارزنده ای را در حوزه های علمی و فرهنگی برای  شهرستان بابل در پی داشته باشد.
مسؤول ستاد برگزاری نمازجمعه بابل هدف نهادها و موسسات بر آمده از انقلاب را در حقیقت در یک مسیر بیان کرد و اظهار داشت: نمازجمعه و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در بسیاری از اهداف دارای اشتراکات زیادی هستند و هدف نهایی آن ها خدمت بیشتر به نظام اسلامی در جهت پیشبرد اهداف آن در زمینه های مختلف است.
وی خواستار افزایش سطح ارتباطات میان این ستاد نمازجمعه و دانشگاه آزاد اسلامی شد و تاکید کرد: محیط نمازجمعه یک فضایی معنوی در جهت سازندگی روحی و ارتقای سطح بینش و آگاهی ها برای اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان است.
پورقلی ارتقای سطح فرهنگی دانشگاه آزاد را در کنار رشد علمی آن یکی از خواسته های جامعه بیان کرد و گفت: ستاد نمازجمعه دارای ظرفیت های فرهنگی بالایی در زمینه های همکاری با مجموعه های علمی و دانشگاهی است و امیدواریم با شناسایی زمینه های همکاری شاهد ارتقای ارتباطات میان دو این نهاد مهم باشیم.
سید حسن سعادتمند از فعالان سیاسی و فرهنگی شهرستان بابل نیز با تبریک این انتصاب، خاطرنشان کرد: جوان ها سرمایه های مهم این کشور هستند و امیدواریم با تحولات صورت گرفته این قشر مهم به سوی اهداف متعالی نظام و ظهور بالفعل واژه اسلامی در این دانشگاه منجر شود.
وی ادامه داد: دانشگاه یک خانه بزرگ علم و تربیت برای نسل جوان ما است و هر یک از اساتید، مدیران و کارکنان این مجموعه نقشی موثر و به سزا در شکل گیری شخصیت دانشجویان ما هستند.

photo_2017-08-15_18-33-49

دکتر همایون موتمنی، رییس دانشگاه اسلامی واحد بابل نیزدر این دیدار، گفت: نگاه رییس هیات امنا و ریاست این دانشگاه در دوره جدید دست یابی به دانشگاهی ایده آل در تراز انقلاب اسلامی است و برای آن برنامه ای 10ساله معین گردید.
وی افزود: توفیقات دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علمی در کنار حوزه های فرهنگی نیز متناسب سازی خواهد شد تا از همه ظرفیت ها و نظرات فرهیختگان و فعالان این حوزه به ویژه اساتید و دانشجویان خلاق بهره گیری شود.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ایجاد جاذبه های فرهنگی را سرعت بخش دست یابی به نقطه آرمانی در حوزه فرهنگ دینی در این دانشگاه بیان کرد و اظهار داشت: با شناخت نسبی از ظرفیت فرهنگی نمازجمعه، امیدوارم که از پتانسیل و ظرفیت علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد برای همکاری با نهاد مهم ستاد نمازجمعه بهره گیری شود.
وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و ارتقای سطح ارتباطات افراد، تصریح کرد: بازنگری در رویه ها و تغییر در باورها در دانشگاه آزاد گامی مهم در جهت دست یابی به دانشگاهی بر اساس منشور تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری است و این مهم از سوی ریاست این دانشگاه در کشور مورد پیگیری جدی قرار گرفت.
دکتر موتمنی با بیان گوشه ای از ظرفیت مغفول مانده در دانشگاه آزاد اسلامی، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ ظرفیت ویژه خود می تواند نقش آفرین  در حل بسیاری از مشکلات و کاستی ها به ویژه در شهرستان بابل باشد و امیدواریم سطح ارتباطات این دانشگاه با بیرون منجر به توفیقات در این زمینه گردد.
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و بسیج کارکنان مورد توجه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی بابل است و امیدواریم اردوهای فرهنگی در بخش اساتید و کارکنان زمینه موثری را برای ارتقای سطح فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 5