سخنرانی قبل از خطبه نمازجمعه 5 آبان 1396

سخنران قبل از خطبه نمازجمعه 5 آبان 1396 دارالمومنین بابل امیر حسین صادقی، عضو بسیج دانش آموزی شهرستان بابل و نماینده مجلس شورای اسلامی دانش آموزی کشور بود.
وی در ابتدا با گرامیداشت یاد شهدای دانش آموز به ویژه شهید حسین فهمیده، گفت: مازندران در طول دفاع مقدس 1710 شهید تقدیم میهن اسلامی نموده است. وی افزود: بسیج دانش آموزی امروز با بسط فعالیت های خود در نزدیک به 26 هزار مدرسه دایر می باشد و تا کنون بیش از 3 میلیون دانش آموز اعم از پسر و دختر به عضویت این تشکل مردمی درآمدند. نماینده بسیج دانش آموزی ضمن تاکید بر این مطلب که در سال 1396 تا کنون دانش آموزان برای بازدید از مناطق راهیان نور با بیش از 25 دستگاه به مناطق دوران دفاع مقدس اعزام شدند، گفت: بسجیان دانش آموز در حوزه هایی مانند طرح هجرت برای کمک به مردم در مناطق محروم و نیز در حوزه های علمی و مسابقه های علمی فعالیت می کنند. امروز بسیجیان نوجوان و دانش آموز در مسیر ولایت و در راستای دست یابی به اهداف والای انقلاب با تکیه بر ارزش های اسلامی، محکم  استوار و بی واهمه ایستادند و از صداهای همچون طبل توخالی دشمنان واهمه ای ندارند.
آمریکا به تعبیر امام راحل شیطان بزرگ است و تهدید های گانگستری آمریکا نمی تواند خللی در عزم ملت ما پدید آورد.
ملت ما از تمامیت ارضی و ارزش های دینی خود تا پای جان ایستادگی می کند و در صورت تعدی و کوچکترین غلطی از سوی آمریکا، طعم شکست را به نیروهای متجاوز همچون تفنگداران آمریکا خواهد چشاند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 6 = 2