سخنران قبل از خطبه نمازجمعه 18آبان 1397

سخنران قبل از خطبه  نمازجمعه 18آبان 1397دارالمومنین بابل حجت الاسلام حسین حسین زاده برسمنانی، نماینده طلاب شهرستان بابل در حوزه علمیه قم و مسؤول گروه تبلیغی حامیان ولایت بود.
وی با بیان اهمیت تبلیغ دینی در نظام اسلامی، گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مرجع و رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای روحانیت اصیل و مبلغان توانمند در عرصه تبلیغ دین بهترین پشتیبان و بازوانی محکم برای انقلاب و شیعه خواهند بود. گروه های تبلیغی استان و گروه تبلیغی حامیان ولایت بابل هم در این عرصه با جذب و آموزش و اعزام جهادی و نظارت و ارزیابی دقیق با تعامل بسیار بالا ، بهترین ظرفیت در این عرصه خدمت به مردم جهت تبیین سیره علمی و عملی اهل بیت در حال فعالیت است.
وی افزود: شبيخون فرهنگي، تهاجم فرهنگي، ناتوي فرهنگي و اصطلاحاتي از اين قبيل كه در سال هاي گذشته توسط رهبر ژرف اندیش معظم انقلاب به صورت مکرر و در محافل مختلف مطرح شده است، گرچه تفاوت هایی دراینها وجود دارد ولی نکته مشترک این اصطلاحات این است که دشمن در هر  زمانی و با هر وسیله ای در تلاش و تکاپو است که عزت نظام مقدس اسلامی و ولایت اهل بیت و ولایت فقیه را زیر سوال ببرد و ما باید بیدار و هوشیار و همیشه در صحنه باشیم.
مسؤول گروه تبلیغی حامیان ولایت به فعالیت های این گروه تبلیغی پرداخت و تصریح کرد: به همین دلایل و اهداف فراوان دیگری که دراساسنامه گروه ما موجود است گروه تبلیغی حامیان ولایت شهرستان بابل جهت تبلیغ در سطح مدارس و مراکز تبلیغی با همکاری مسولان کشوری و استانی و شهرستانی به صورت خودجوش و جهادی تاسیس شده است و گروه تبلیغی حامیان ولایت زیر نظر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در ابتدای کار دی ماه 1388 جهت تبیین واقعی سیره ائمه معصومین و ولایت فقیه با حضور 6 نفر از روحانیون فعال بابلی مقیم قم تشکیل شده است و الان با 80 روحانی و 120 خانم طلبه با تخصص های مختلف مورد نیاز جامعه فعالیت می کنند.
وی ادامه داد: این گروه تحت حمایت و اشراف دو تن از بزرگان استان مازندران یعنی حضرت آیت الله سیدرحیم توکل نماینده مردم ولایی مازندران در مجلس خبرگان رهبری و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا روحانی امام جمعه محترم شهرستان بابل فعالیت می کند.
مسؤول شورای گروه های تبلیغی استان مازندران اظهار داشت: این گروه به صورت جدی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بابل و اداره کل آموزش و پرورش و اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل و مرکز مدیریت حوزه علمیه بابل و مازندران و ائمه جمعه بخش ها و اوقاف و آستانه امام زاده قاسم و اداره ورزش و جوانان و برخی مسولان دیگر فعالیت می کند و این گروه در طول سال به صورت هفتگی در مدارس و به صورت مناسبتی در مراکز تبلیغی شهرستان بابل و بعضا استان مثل پارکها و زندان و بیمارستان و کمپ ترک اعتیاد و بهزیستی و ورزشگاهها و فضای مجازی و بقاع متبرکه و امام زادگان و چادرهای هلال احمر و هییات و مساجد فعالیت می نماید.
وی تاکید کرد: به لطف خدا حدودا 6 سال پیش با همکاری برخی مسولان خصوصا امام جمعه محترم شهرستان بابل و اداره تبلیغات اسلامی و جمعیت هلال احمر به صورت کاملا جهادی اولین ابتکار طرح راهنمایی و مشاوره و همراهی مسافران نوروزی در چادرهای ستاد نوروزی جمعیت هلال احمر با حضور روحانیون بابلی گروه تبلیغی ما در ورودی و خروجی شهرستان بابل و امیرکلا و بندپی رقم خورد و خدا را شکر الان در سطح کشور توسط مسولان امر به صورت مستقل هم برگزار می شود.
گروه تبلیغی حامیان ولایت در سال 93 و94 در دو همایش تجلیلی که ازسوی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم از گروه های تبلیغی برتر کشور بعضا به صورت بین المللی فعالیت می کردند برگزار شد رتبه اول را کسب کرد و از دفتر مقام معظم رهبری و وزارت کشور مورد تقدیر واقع شد و امسال هم از طرف آموزش و پرورش استان مازندارن گروه برتر معرفی و تقدیر شد.دغدغه اول این گروه با اولویت مدارس و دانش آموزان و سپس مراکز تبلیغی فرهنگی دیگر و دقیقا در اجرا با تعامل مثلث با اداره آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه به نحو احسن و البته کاملا جهادی به عنوان بهترین شهرستان در سطح کشور در عرصه تعامل چندجانبه فرهنگی تبلیغی مشهود و مشهور است.
خوشبختانه حضور جهادی و فعالانه در مدارس به صورت کلاس داری  و سخنرانی و مشاوره و پاسخگویی به سوالات دینی و همراهی ورزشی با دانش آموزان با روحانیون مجرب آموزش دیده و توانمند و متخصص و با روش واحد و محتوای واحد از آبان ماه تا اردیبهشت هر سال درین 10سال گذشته از برنامه های جدی ماست.

تابستانی زیبا و مفرح در مدارس گزینش شده با مجوز و همکاری اداره آموزش و پرورش و مدیران عزیز مدارس و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بابل با برنامه آموزشی پرورشی و تفریحی و ورزشی و زیارتی با حضور 3 هزار دانش آموز برای نهمین سال پیاپی انجام شده است.
بنده از مسؤولان به صورت ویژه تقاضای همکاری داریم چرا که فرهنگ یک معنای عامی است که هر کسی از آن یک معنا می گیرد و حتی سپاه ،کمیته امداد ، اوقاف و ارشاد و خیلی از نهادهای فرهنگی شهرستان جهت برون رفت از برخی مشکلات هم باید در این عرصه حضور جدی پیدا کنند. جهت ارتباط با گروه از طریق واحد اعزام اداره تبلیغات اسلامی بابل یا واحد اقامه نماز اداره آموزش و پرورش و یا  سامانه 50001920 و یا وبلاگ گروه تبلیغی حامیان ولایت شهرستان بابل می توانید مرتبط باشید.
@mosallababol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 2