پویش #من‌سپاهی‌ام در نمازجمعه بابل برگزار می شود.

پویش #من‌سپاهی‌ام در نمازجمعه این هفته بابل برگزار می شود.

رضا پورقلی مسوول ستاد برگزاری نمازجمعه بابل با اعلام این مطلب که پویش همبستگی با نهاد انقلابی و مقدس سپاه پاسداران در نمازجمعه این هفته بابل برگزار می شود؛ گفت: قرارگاه فرهنگی ستاد برگزاری نمازجمعه بابل متشکل از جوانان انقلابی با اقدامی خودجوش و آتش به اختیار پویش حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در ایام میلاد با سعادت سیدالشهدا(ع) و روز پاسدار و در پاسخ به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن این نهاد مردمی برگزار می کنند.

وی افزود: در این پویش جمعی از جوانان ، پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس به صورت نمادین اقدام به پوشیدن لباس مقدس سپاه می کنند و #پاسداران‌انقلاب‌اسلامی شهرستان بابل نیز به صورت متشکل و با لباس رسمی این نهاد مقدس در مصلای جمعه حاضر خواهند بود.

پورقلی تصریح کرد: در #نمازجمعه این هفته از تلاش های‌ #پاسداران در حفاظت از انقلاب تجلیل و تقدیر می شود و مردمی بودن این نهاد انقلابی و ریشه دار بودن در بین آحاد جامعه به نمایش گذاشته می شود.

مسوول ستاد برگزاری #نمازجمعه_بابل از انجام برنامه های جانبی در نمازجمعه این هفته خبر داد و اظهار داشت: در #نمازجمعه این هفته برنامه های جانبی شامل جشن اعیاد شعبانیه به همراه #ایستگاه‌صلواتی و استقبال از #پاسداران‌انقلاب‌اسلامی خواهد بود.

وی ادامه داد: جوانان انقلابی و آحاد مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با هشتک #من‌سپاهی‌ام  ، #همه‌‌ما‌پاسداریم  و #آمریکاحامی‌تروریست پاسخ اقدام مذبوحانه آمریکا در قرار دادن این بخش از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را در لیست گروه های تروریستی خواهند داد.

مسوول ستاد برگزاری نمازجمعه بابل از فعالان عرصه رسانه دعوت کرد تا با حضور در #نمازجمعه این هفته #بابل ، نمایش همبستگی مردم شهرستان را با نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد انعکاس رسانه ای قرار دهند.

((روابط عمومی ستاد برگزاری نمازجمعه بابل))

@mosallababolphoto_2019-04-26_12-18-08

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − = 80