گزیده خطبه های نمازجمعه 14 دی97

نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته 14 دی 1397 دارالمومنین بابل به امامت موقت حجت الاسلام و المسلمین ناصر شکریان و با حضور پرشور مردم در مصلای بزرگ بابل برگزار شد.

گزیده خطبه ها؛
روز جمعه روز متعلق به امام زمان است
موضوع مهدویت یک موضوع اساسی و سرنوشت ساز و حرکت دهنده در جهان بشری است.
انقلاب اسلامی یک مسیر جریان ساز برای حکومت صالحان و مستضعفان است تا به حکومت جهانی امام عصر منتهی شود. بی شک انقلاب اسلامی به حکومت امام زمان(عج) متصل خواهد شد و امید همه ما در آن زمان است.
امام جمعه موقت بابل با تشریح ابعاد مختلف ابعاد شخصیتی امام راحل به تحقق پیش های های مختلف ایشان پرداخت و تصریح کرد: سقوط حتمی رژیم شاهنشاهی به رغم حمایت های گسترده آمریکا و استکبار از آن، پیش بینی پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس و عدم موفقیت صدام و حامیان جهانی آن در میان مظلومیت و تنها بودن نظام اسلامی از پیش بینی های امام راحل بود. پیش بینی دیگر امام راحل در خصوص حمله صدام به کشورهای عربی حامی این رژیم پس از فراغت از جنگ با ایران بود که بعد از ارتحال امام راحل محقق شد.13 دی سالروز پیام تاریخی امام راحل به گورباچف رهبر شوروی در خصوص متلاشی شدن نظام کمونیستی در این کشور بود و امام درحالی این پیش بینی را انجام داد که شورروی یکی از دو ابرقدرت جهان بود.
پیش بینی امام راحل در خصوص گسترش بسیج در سراسر جهان و شکل گیری هسته های مقاومت اسلامی در کشورهای دیگر بود که امروز شاهد شکل گیری بسیج مردمی در کشورهای مختلف از جمله عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، یمن و …هستیم که روز به روز قدرتمندتر می شوند. امام فرمود بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست بلکه منجر به شکل گیری هسته های مقاومت در تمام جهان می شود. انقلاب اسلامی امروز با مقاومت و ایستادگی خود قدرت های مدعی و استکباری را به چالش می کشد. ما زمانی در ایام دفاع مقدس پشت مرز در مقابل دشمن مقاومت می کردیم و امروز قدرت مقاومت اسلامی در سراسر جهان در مقابل استکبار صف آرایی می کند. هیچ اقدامی برای تضعیف نظام اسلامی قابل قبول نیست و مسؤولان باید بدانند که هر کسی که موجب تقویت نظام اسلامی شود در ظهور امام عصر سهیم است.
تشکیل جمهوری اسلامی از عنایت خاصه خداوند متعال است و دشمنان نظام اسلامی و تلاش برای سرنگونی نظام اسلامی در حقیقت برای عدم تحقق ظهور و حکومت جهانی امام عصر است.آمریکا به گفته خودشان قرار بود تابستان داغ را برای ما با آشوب های گسترده رقم بزنند اما به رغم فشارها و تحریم های گسترده با هدایت های مقام معظم رهبری و ایستادگی مردم آن ها موفق نشدند و ما جشن چهلمین سال انقلاب اسلامی را با شکوه هر چه بیشتر در دهه فجر امسال برپا خواهیم کرد و دشمنان هیچ غلطی را نمی تواند بکنند.
@mosallababol

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 + = 50