گزیده خطبه های ۱۵ تیر ۱۳۹۷

نماز سیاسی عبادی جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج مجتبی روحانی امام جمعه بابل در مصلای بزرگ دارالمومنین بابل برگزار شد.

گزیده خطبه های امروز ؛
🔹 آفرین بر نمازگزارانی که سرما و گرما آن ها را از حضور در نمازجمعه باز نمی دارد. بنا بر روایات انسان نمازگزارجمعه هنگام برگشت از ملائکه بشارت پاک شدن و از سر گرفتن اعمال را دریافت می کند.

🔹شهادت #امام_صادق(ع) // تقاضا می کنم که مراسم سالروز شهادت امام صادق (ع) باشکوه برگزار شود‌. دسته های عزاداری برای ادای حق امام صادق(ع) در سطح شهرستان در شب و روز شهادت این امام بزرگوار راه بیافتد. ما را شیعه جعفری می دانند. هر چه ذخایر شیعه امروز دارد از برکات امام صادق(ع) است.

🔹فرمان مقام معظم رهبر برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز // برخورد ها و مقابله ها در سراسر کشور با جدی گرفتن فرمان صریح مقام معظم رهبری صورت گیرد. از سخنرانیدقبل از خطبه دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مازندران تقدیر می کنم.

🔹روز #عفاف_و_حجاب
جنایت مهم در سال ۱۳۱۴ در زمان رضاخان علیه معترضان بی حجابی در کنار مضجع امام رضا(ع) با به خاک و خون کشیدن زائران رضوی صورت گرفت. بنا به اسناد تاریخی ۵۷ کامیون جنازه های شهدای اعتراض به کشف حجاب رضاخانی را از حرم رضوی به بیرون از مشهد برای دفن دسته جمعی انتقال دادند.
🔹روز #عفاف_و_حجاب سند غیرت ملت ما است. هیچ ملتی مانند ملت ما بر روی عفاف و حجاب حساسیت ندارد. حجاب یک مساله اخلافی صرف نیست بلکه دژ استوار برای حفاظت حریم جامعه است.

🔹بالاترین آمار طلاق متاسفانه در سایه باز بودن رابطه آزاد میان زنان و مردان است.
شرط طعمه شدن زنان در دام دشمن ، کنار رفتن حجاب از سر زنان است.
🔹دشمن در کنار جنگ اقتصادی جنگ اخلاقی را علیه ملت ما به راه انداخته است. مناطق دوردست استان و شهرستان بابل متاسفانه به بهانه گردشگری مبتذل ترین صحنه های بی عفتی را می آفرینند.
🔹در کنار دریا صحنه های فجیعی آفریده می شود. سازمان گردشگری به چه بهایی با عدم نظارت خود به بهانه گردشگری و توریسم مناطق مختلف استان را جولانگاه برخی از ولنگاران اخلاقی نموده است.

🔹دشمن با تلاش گسترده خود برای بزرگنمایی مشکلات کشور به جنگ روانی سنگین دست می زند.

🔹در سایه تصمیمات غلط برخی از افراد در بازار دست به سوء استفاده زدند و نمونه بارز آن اخلال فردی در بازار سکه با خرید ۲ تن سکه طلا و احتکار آن است.

🔹دشمن در کنار ما آرایش جنگی گرفته است و دولت هم در کشور آرایش جنگی و اقتصادی به تناسب وضعیت دشمن است. اگر در کشور کار درست و تدبیر صحیحی اتخاذ شود ، هیچ عنصر  و دشمن خارجی نمی تواند خللی در داخل کشور بیافریند.

🔹از تلاش های صورت گرفته بسیج سازندگی برای احداث ۱۴ واحد مسکونی برای زلزله زدگان سرپل ذهاب تقدیر می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 + = 94