گزیده متن خطبه های 14 تیر1398 بابل

نماز سیاسی عبادی جمعه  ۱۴ تیر ۱۳۹۸ دارالمومنین بابل به امامت موقت حجت الاسلام و المسلمین ناصر شکریان در مصلای بزرگ بابل برگزار شد.

گزیده خطبه ها ؛

پیوند و اتصال مردم ایران با ائمه اطهار(ع) ریشه تاریخی دارد. ایرانی ها اسلام را از دریچه اهل بیت به دست آوردند.
بر اساس روایتی در تاریخ زنان مازندرانی با ارسال طلا و جواهرات خود برای مختار، بخشی از هزینه لشکر و حکومت او را فراهم کردند تا انتقام سیدالشهدا(ع) را بگیرد. ایران پناهگاه اهل بیت در طول تاریخ بود و هست. و اهل بیت توجه خاصی به مردم ایران داشتند. امامان به فرزندان خود توصیه می کردند که برای در امان ماندن از ظلم خلفا به سمت ایران بروند.
ما قدردان توجه اهل بیت به خودمان هستیم
این مطلب در کلام امام راحل و مقام معظم رهبری و علما آمده است که زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر)u[( باشیم . روایتی از پیامبر گرامی اسلام در بحارالانوار جلد 58 آمده است که مردم ایران وزرای امام زمان هستند .ارادت ایرانیان به اهل بیت(ع) در حفظ حریم حضرت زینب(س) در قالب مدافعان حرم جلوه گر شد. انقلاب اسلامی ایران بین الطلوعین حکومت جهانی امام زمان است. انقلاب اسلامی طلیعه ظهور عصر است و انقلاب نقطه شروع انقلاب جهانی اسلامی به پرچمداری امام عصر است. خداوند متعال به پاس خدماتی که به اهل بیت(ع) کردند و به خوبی از انقلاب خود دفاع کردند.
جهان به دوران آرمانی حضرت مهدی موعود روز به روز نزدیک می شود. دهه آینده انقلاب آمادگی برای طلوع خورشید امام عصر است و وصل به حکومت جهانی می شود. قدردان این انقلاب اسلامی باشیم. توطئه استکبار و دشمنان ما امتحان قبل از ظهور امام عصر است و نباید در دام این فتنه های این دوران بیافتیم. ما در عصر رویش ها و ریزش ها هستیم و باید به دقت مراقب خودمان باشیم. بن سلمان به صراحت اعلام می کند که علت دشمنی من با انقلاب اسلامی ایران به این دلیل است که آن ها دنبال ظهور امام زمان هستند. دعا برای ظهور را فراموش نکنیم. دعا برای تعجلیل فرج اولین دعا و دعای مستمر شود.

روز پنجشنبه روز عفاف و حجاب است . مردم مشهد در مسجد گوهرشاد قریب به 2000 نفر برای دفاع از حجاب توسط رضاخان کشته شدند. امروز خواهران مانند رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم، خط مقدم دفاع از حجاب هستند و ارزش های فاطمی هستند. همه در اجتماع دفاع از حجاب حضوری پررنگ داشته باشند.

از اقدام خوب دادستان مرکز استان و نیروی انتظامی که پس از ابراز نگرانی امام جمعه بابل اقدام سریعی را برای برخورد با هنجار شکنان سدلفور انجام دادند تقدیر می کنم.
خواهش ما این است که این جرائم مشهود جامعه مانند بی حجابی ها ،به سرعت عمل و اطلاع رسانی خوب کنند. تا این مساله در کلاردشت و جاهای دیگرتکرار نشود.نیروی انتظامی و دستگاه قضایی مردم متدین و ارزشی همه دلسوزان پشت سر شما هستند و از عمل انقلابی شما دفاع می کنند. در خصوص برخورد با هنجارشکنان اطلاع رسانی بازدارنده صورت بگیرد
@mosallababol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 5