گزیده متن خطبه های 28 تیر98

✅ امام جمعه بابل : منافقین با نام های مستعار و جعلی در شبکه های مجازی با شبهه افکنی و جاسوسی، دنبال جریان سازی علیه همه ارزش ها در کشور هستند‌/ راه مقابله با دشمن در فضای مجازی، افزایش سواد رسانه ای جامعه است.

🔸 نماز سیاسی عبادی جمعه ا ۲۸ تیر ۱۳۹۸ دارالمومنین بابل به امامت حجت الاسلام و المسلمین مجتبی روحانی در مصلای بزرگ بابل برگزار شد.گزیده خطبه ها ؛

🔹 در آستانه‌ چهلمین سالگرد نمازجمعه قرار داریم. آفرین بر عزیزانی که در طول این چهل سال، یک هفته هم نمازجمعه آن ها ترک نشد. نمازجمعه برخاسته از انقلاب اسلامی و احیا شده در انقلاب است.

🔹 ۲۶ تیر ماه سال‌روز تشکیل شورای نگهبان در سال ۱۳۵۹ است. این شورا ثمره تجربه تلخ مجلس مشروطه و شهادت شیخ فضل الله نوری است. وظیفه شورا این است که مصوبه ای علیه مصالح مردم تصویب نشود تا امت اسلامی ضرر کند. از مجلس شاهنشاهی خیانت هایی برخاست و لیستهایی که از قبل تهیه می شد و افراد از صندوق ها بیرون می آمدند بدون اینکه مردم نقشی داشته باشند. امام راحل باتدبیر نهاد شورای نگهبان هم نظارت بر مجلس شورای اسلامی و هم نظارت بر انتخابات را بر عهده شورای نگهبان گذاشت. نهاد شورای نگهبان با نظارت در سراسر کشور خدمت بزرگ را انجام داد. سد شورای نگهبان باعث شد جلوی ورود افراد خائن و خبیث در مجلس گرفته شود. استدعای مردم این است که شورای نگهبان در صیانت و حفاظت کوتاه نیاید. درانتخابات مجلی شورای اسلامی نباید گذاشت افراد نا اهل ورود کنند. شورای نگهبان نظارت می کند وضع مجلس این است، اگر شورای نگهبان نبود چه وضعی پیش می آمد؟! شورای نگهبان با جدیدت و بدون تعارف و با صلابت قاطعانه عمل کند و نگذارد مردم ضرر کنند.

🔹 در این چند مدت اخیر محاکماتی که مربوط به بانک سرمایه و سایر غارت گرانی که بلا بر سر جامعه آوردند را مشاهده کردید. آمار و ارقامی که شنیده می شود واقعا حیرت آور است. اموال را میان خودشان دست و به دست بدهند و به غارتگری بپردازند. این ها نتیجه عدم نظارت است که این وضع رها شده و آشفته برای بانک ها و صندوق های اعتباری این فسادهای اقتصادی را فراهم کرد. بانک مرکزی چرا نظارت نمی کند؟ بعداز این همه غارتگری ها تازه می خواهند در مجلس کمیته و کمیسیون تشکیل بدهند برای بررسی این مسائل، تا این کمیته شکل بگیرد دوره مجلس پایان می یابد. چرا برای وام های تخصیص داده شده برای زوج های جوان و نوعروسان و تازه داماد ها، از مردم ده ها چک و ضامن می گیرند برای وام بسیار کم اما وام های کلان به راحتی دست به دست می شود؟

🔹 منافقین در کشور آلبانی در مقر خودشان هر کدام پشت یک رایانه مشغول فعالیت در شبکه های مجازی برای مقابله با نظام اسلامی هستند. همان عناصر خبیث که در اردوگاه اشرف تجهیز می شدند و ترورها و خیانت ها را انجام می دادند و الان شیوه مبارزه آن ها عوض شد و به جای سلاح هر کدام رایانه گرفتند و شبکه مجازی را برای نفوذ بر نسل جوان و جامعه قرار دادند. منافقین در شبکه های مجازی دنبال جریان سازی علیه همه ارزش ها در کشور هستند و با نام های مستعار و نام های جعلی درصد شبهه افکنی و جاسوسی هستند. ۷۰ درصد شبکه های معاند در اختیار منافقین است که به جای سلاح ، ابزار شبکه های مجازی را دستمایه قرار دادند. از شورای عالی فضای مجازی به رغم دستور مکرر مقام معظم رهبری، سامانی نمی بینیم. فضای مجازی جولانگاه افراد خائن و تروریست رسانه ای دشمن شده است. راه مقابله افزایش سواد رسانه ای در جامعه است. صدا و سیما به خودش تکان بدهد و سواد رسانه های و ماهیت شمن را با بالا بردن سطح آگاهی های جامعه افزایش بدهد.

🔹 بعد از دزدی دریایی انگلیس خبیث، از روزی که کشتی ایرانی را در جبل الطارق توقیف کردند، انگلیسی ها جرات عبور دادن کشتی های خود از تنگه هرمز را ندارند. از یک طرف مانع صدور نفت ایران شده اند و از طرف دیگر شاهد یک کشتی انگلیسی با پرچم پاناما بودیم که دست به قاچاق سوخت ایران می زد والان توقیف شده است. سیاست جمهوری اسلامی، سیاست ابهام برای پاسخ به دشمنان است. دشمن باید منتظر پاسخ دقیق و محکم نظام جمهوری اسلامی به اقدام توقیف کشتی حامل نفت ایران باشد.

جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

🆔 @mosallababol

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 − 65 =