گزیده متن خطبه های 31 خرداد 98 بابل

گزیده متن خطبه های نمازجمعه امروز بابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجتبی روحانی

💠 امام جمعه بابل : امریکا بعد از پاسخ رهبر انقلاب در گیجی بود که ساقط کردن پهپاد آن ها را گیج‌تر کرد/ بی توجهی مدیران کل به غرب مازندران باعث شد به فکر جدایی باشند، با تدبیر و توجه می توان مایه دلگرمی آن ها را فراهم کرد.

🔹 از جمله مدارسی که بسیار موفق است ، مدارس صدرای پسران و دختران است و من شاهد هستم که چه دانش آموزانی در این مدارس در حال پرورش هستند و چقدر شایسته است که در این مدارس خانواده های عزیز فرزندانشان را در این مدارس ثبت نام کنند تا از زوایای همه جانبه مذهبی پرورش داده شود .

🔹 یکی از دیگر مناسبت ها در این هفته روز اصناف است که من از بازاریان عزیزمان صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم.

🔹با همه تجهیزات و دقتی که در این زمینه انجام دادند و این پهباد را فرستادند و به محض رسیدن به مرزهای ایران، قدرتمندانه و با موشک او را منفجر کرده و عظمت نظام اسلامی را به آن ها رساند. پهبادی که زده شد موجب شد که مسوولان آمریکایی رییس سیا رییس کنگره و در جلاسه مخفی نشستند. برای آن ها این امر سنگین بود و کارشناسان مختلف از نهایت حیرت و تعجب اظهار نظر کردند. آمریکایی ها مدعی هستند که این پهباد وارد مرزهای ایران نشد، اما حقیقت این است که به محض ورود به مرزهای ایران این سیی به گوش آن ها نواخته شد.

🔹 آن ها بعد از پاسخ قدرتمندانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی در گیجی بودند و این موشک و ساقط کردن پهباد آمریکایی ها آن ها را گیج تر کرد. موشک افسانه ای ایران آن ها را به زمین کشاند. آمریکایی ها بدانند که هر وقت بخواهند به نظام اسلامی تعرضی کنند سیلی به مراتب سخت تر و قدتمند تر بر ملاج و صورت آن ها وارد خواهد آمد. این ها را از سر حق شناسی می گویم که این اقتدار نتیجه مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی است. این تدبیر رهبر معظم انقلاب در جزء ترین مسائل نظامی است که موجب اقتدار در نظام اسلامی شد. ۶ تیر ۱۳۶۰ سالروز سو قصد به رهبر معظم انقلاب اسلامی بود. خدای متعال اراده فرمود که رهبرمعظم انقلاب به سلامت عبورکند و سی سال است که کشتی پرتلاظم انقلاب با همه تلاطم زمینه آرامش و اقتدار را فرهم کرد. ملت ما باید قدردان و شاک این نعمت بزرگ رهبر معظم انقلاب است

🔹 برخی از عناصر مبتذل در حال گمانه زنی ها برای جانشین رهبری هستند. ملت ما دعاگوی رهبر معظم انقلاب هستند و امیدواریم که عمر رهبر معظم انقلاب را به مانند عمر خورشید قرار دهد تا مردم از نور آن استفاده کنند. مردم نه تنها به فکر جانشین رهبری نیستند بلکه مردم منتظرند دولت و مجلس به دست عناصر حزب الله بیافتد و جانشینان خلف شما را ببینند. مردم از این نکبتی که امروز با آن به واسطه مدیریت این دسته از عناصر در کشور مواجه هستند، نجات پیدا کنند.

🔹 این روزها وضعیت اقتصادی خیلی نگران کننده است. هر ساعت و لحظه قیمت ها در حال بالا رفتن است. رییس جمهور فرمودند که تمام بدبختی ها و گرانی ها برای این است که وزارت بازرگانی نداریم. هر روز بهانه تراشی از کم کاری می کنند. می گویید که رمز مشکلات
درهمین تشکیل وزارت بازرگانی است و یک هفته ای اوضاع بهتر می شود. اگر واقعا راست می گویید در همین وزارت صمت برنامه ریزی کنید. تمام امور و مشکلات نتیجه بی تدبیری و رها کردن مسائل و مشکلات است. هر روز یک بهانه تراشی می کنند تا جامعه و رسانه ها را مشغول کنند.

🔹 متاسفانه نغمه هایی شهرهای غرب مازندران را فرا گرفت که ساز جدایی از مازندران می زنند. مازندران یکپارچه است، اما بی توجهی به غرب مازندران و عدم حضور و نظارت مدیران کل موجب شد که آن ها به فکر جدایی از مازندران هستد. اگر تدبیر و توجه و تمرکز باشد و بنای برحل مشکلات باشد، می توان مردم را در چارچوب در سطح مازندران نگه داشت و این مساله موجب دلگرمی را فراهم کند. تدبیری که در قالب فرمانداری ویژه که تنها بر روی کاغذ و تابلو بود و عملا این موضوع دیده نشد.

جمعه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 − 55 =