امام جمعه بابل: نمایندگان مجلس از دخالت در عزل و نصب‌ها پرهیز کنند
امروز : سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

گزارش عملکرد

فعالیت و چارت

ارتباط با ما

m o s a l l a b a b o l . i r
مصلای بزرگ بابل ، نماز جمعه بابل
  • نام پروژه
  • نام پروژه۲

             يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ اى کسانى که ایمان آورده اید ! هنگامى که براى نماز روز جمعه اذان گفته مى شود به سوى ذکر خدا بشتابید ، و خرید و فروش را رها کنید که این براى شما بهتر است.            پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: کسی که ندای اذان نماز جمعه را بشنود، نماز جمعه بر او واجب خواهد شد. (کنزالعمال، ج 7 ص 723).برنامه های ستاد
پیوندها


امام جمعه بابل: نمایندگان مجلس از دخالت در عزل و نصب‌ها پرهیز کنند

حجت‌الاسلام مجتبی روحانی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار کرد: از نمایندگان دوره دهم انتظار داریم گام‌های مؤثری نسبت به گذشته بردارند، گذشته تجربه آینده باشد.

وی افزود: یکی از بدترین مشکلات نمایندگان مازندران دخالت‌های بی‌رویه در بسیاری از امور ازجمله عزل و نصب‌ها و تقسیم اعتبارات بوده است و با فشارهای غلطی که انجام می‌شود برخی از شهرستان‌ها را در دریافت اعتبارات قفل کردند.

روحانی بیان کرد: در برخی مجموعه اداری شهرستان به جز اراده نماینده برای رای‌گیری خودش چیز دیگری حاکم نیست و تمام امور شهرستان در حول آن نماینده رقم می‌خورد که این امر خسارت سنگینی برای شهرستان و استان به همراه دارد.

وی جزیی‌نگری برخی از نمایندگان را بزرگ‌ترین آسیب و چالش جدی مازندران برشمرد و تصریح کرد: برخی نمایندگان برای رای‌گیری به دنبال کارهای جزیی در مسائل و مشکلات شهرستان و استان هستند، اولویت رعایت نشده و همواره فرع بر اصل مقدم است.

روحانی ادامه داد: خطر دیگری که در استان با آن مواجه هستیم، عدم هماهنگی میان نمایندگان مازندران با یکدیگر است، جریی‌نگری، بخشی‌نگری و شهری‌نگری از آفت‌های نمایندگان است و نمایندگان به دنبال رای در شهر و منطقه خود هستند.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه استان مازندران یک کلان شهر است، گفت: در استان مازندران به دلیل نزدیکی شهرها با یکدیگر این استان به صورت کلان‌شهر بوده و بر این اساس نمایندگان مازندران باید توسعه این کلان شهر را مورد توجه قرار دهند.

روحانی گفت: عقب‌افتادگی مازندران نتیجه بی‌تدبیری‌های گذشته است، اگر درون شهرستان دو نماینده با یکدیگر هماهنگ نباشند دود این ناهماهنگی به چشم مردم و شهرستان خواهد رفت.

وی در ادامه  از برخورد تخریبی با مدیریت ارشد استان به شدت انتقاد کرد و بیان کرد: برخورد تخریبی با مدیریت استان همیشه خطرناک و زیان‌آور بوده است، برخی افراد به جای نصایح مشفقانه از روی اغماض در صدد تخریب مدیریت ارشد استان برمی‌آیند که این امر خطرات زیادی برای استان فراهم می‌کند.

روحانی ادامه داد: بدون تردید شرایط موجود استان شرایط مطلوب نیست اما این شرایط نمی‌تواند شرایط نتیجه مدیریت دو ساله یک مدیر شود بلکه این شرایط منوط به اقدامات نامتعارف در سال‌های گذشته بوده است و بر این اساس به‌دلیل تخریب مدیریتی در مازندران عمر مدیران استان از یک تا دو سال فراتر نمی‌رود.

امام جمعه بابل در پایان گفت: وقتی یک مدیر در مازندران منصوب می‌شود افرادی در صدد تخریب چهره وی برآمده، یک سلسله خواهش‌های نفسانی از آن مدیر دارند و زمانی که به خواهش‌های آنها توجه نمی‌شود در صدد تخریب مدیر بر می‌آیند که امیدواریم در آینده شرایط بهتری در حوزه مدیریت در استان شاهد باشیم.

 
* نام شما:
ایمیل شما:
وب سایت:
نظر شما :

نام بلند ترین کوه ایران چیست