ستاد برگزاری نمازجمعه بابل طی اطلاعیه ای را به مناسبت وقایع اخیر صادر کرد
امروز : سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

گزارش عملکرد

فعالیت و چارت

ارتباط با ما

m o s a l l a b a b o l . i r
مصلای بزرگ بابل ، نماز جمعه بابل
  • نام پروژه
  • نام پروژه۲

             يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ اى کسانى که ایمان آورده اید ! هنگامى که براى نماز روز جمعه اذان گفته مى شود به سوى ذکر خدا بشتابید ، و خرید و فروش را رها کنید که این براى شما بهتر است.            پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: کسی که ندای اذان نماز جمعه را بشنود، نماز جمعه بر او واجب خواهد شد. (کنزالعمال، ج 7 ص 723).برنامه های ستاد
پیوندها


ستاد برگزاری نمازجمعه بابل طی اطلاعیه ای را به مناسبت وقایع اخیر صادر کرد

بیانیه ستاد نمازجمعه بابل

ستاد برگزاری نمازجمعه بابل طی اطلاعیه ای  را به مناسبت وقایع اخیر صادر کرد

در این اطلاعیه آمده است: در هفته ای که گذشت متاسفانه شاهد دو رویداد ناپسند در عرصه ی سیاسی کشور بودیم.

دبیر کل سازمان ملل آقای بان کی مون مانند دیگر اخلاف سابق خود که بدون اجازه آمریکا حتی به خودش اجازه خودن لیوان آبی را نمی دهد سخنی سخیف را بر زبان جاری کرد و عنوان نمود که رییس جمهور ایران نتوانسته است به وعده های انتخاباتی خود عمل کند و همچنان نقض حقوق بشر در ایران ادامه دارد.

این سخنان بی پایه و اساس که به تحریک آمریکا توسط بان کی مون بی لیاقت بیان می شود از آن حرفهای تکراری است و در واقع دخالت بی جا و بدور از شان دیپلماتیک در عرصه داخلی ایران است که موجب تخطئه جایگاه ریاست جمهوری در کشور است.

این توهین به ملت ایران می  توانست پاسخی دندان شکن از رییس جمهور و موضع صریح ایشان بر این اهانت را داشته باشد.

در این اطلاعیه با اشاره به سفر اخیر مقامات اروپایی و غربی به ایران و به خصوص سفر اخیر رییس امور سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران تصریح شده است: متاسفانه سفر کاترین اشتون به منظور توافق هسته ای 5+1 به ایران به عنوان نماینده اتحادیه اروپا می آید و به طور مرموزانه و دزدانه با تعدادی از محکومان و فتنه گران زن دیدار می کند و همانند گذشته نزدیک هیات آلمانی  پس از دعوت به ایران سر از سران فتنه در می آورد و این رفتار خائنانه توسط عناصر خائن داخلی صورت می گیرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که جای بسی تعجب است که خانم اشتون اظهار می دارد که یکی از شروط من برای سفر به ایران دیدار با فتنه گران است و موضوع سفر به ایران هم وضعیت حقوق بشر در ایران است.

سوال ما از مسئولین دیپلماسی و امنیتی این است که تا کی باید شاهد این دست رفت و آمدهای مشکوک باشیم و عده ای وارد کشور شوند و علی رغم میزبانی شایسته ملت و مسئولین برخلاف عرف دیپلماتیک بین المللی اینگونه با حیثیت و آبروی ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی بازی کنند.

شایسته نیست که ما را متهم کنند و شاهد سکوت و انفعال مسئولین اجرایی باشیم. ما ضمن محکوم کردن این اقدامات وقیحانه و ضد انقلابی از مسئولین می خواهیم با جدیت در مقابل دشمنان ملت ایستادگی نمایند.

 
* نام شما:
ایمیل شما:
وب سایت:
نظر شما :

نام پاییتخت ایران چیست