اطلاعیه نمازجمعه بابل روز خبرنگار
امروز : سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

گزارش عملکرد

فعالیت و چارت

ارتباط با ما

m o s a l l a b a b o l . i r
مصلای بزرگ بابل ، نماز جمعه بابل
  • نام پروژه
  • نام پروژه۲

             يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ اى کسانى که ایمان آورده اید ! هنگامى که براى نماز روز جمعه اذان گفته مى شود به سوى ذکر خدا بشتابید ، و خرید و فروش را رها کنید که این براى شما بهتر است.            پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: کسی که ندای اذان نماز جمعه را بشنود، نماز جمعه بر او واجب خواهد شد. (کنزالعمال، ج 7 ص 723).برنامه های ستاد
پیوندها


اطلاعیه نمازجمعه بابل روز خبرنگار

ستاد نمازجمعه بابل با انتشار بیانیه ای روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه رسانه تبریک گفت

 

بسمه تعالی 

" ن والقلم و ما یسطرون " 

17 مرداد سالروز یادآوری شکوه و تجلیل از زحمتکشان عرصه قلم  و جانفشانشانی است که در مسیر راه حق در فضای رسانه به ادای تکلیف می پردازند

17 مرداد سالروز جانفشانانی است که در راه پیام رسانی جان خود را برای رساندن حق و حقیقت فدا می کنند و این بود که شهید صارمی با تقدیم جان شیرینیش جاودانه شد و سمبلی شد برای نکوداشت از مقام خبرنگار.

خبرنگار ، ما را به ياد راويان و خبرنگاران حادثه كربلا حضرت سجاد (ع) و حضرت زينب (س) مي اندازد که در راه رساندن پیام عاشورا سختی هایی را به جان خریدند و با خدا در این راه معامله کردند و این شد که عاشورا سمبلی برای ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم امروز الگویی جهانی شده است و حقیقتا که رسالت خبرنگاران رسالت زینبی است.

خبرنگاران در واقع مسئوليت پذيري ، تعهد، امانتداري ، دلسوزي و انجام صداقانه وظيفه را منحصه ظهور می گذارند تا به عنوان پلی برای رساندن حقیقت و زدودن ناپاکی ها به جامعه تلاش کنند.

این روزها که غزه قهرمان به عنوان سمبل ایستادگی ، فداکاری ؛  مقاومت اسلامی در برابر همه بدی های عالم ، رژیم نجس و ناپاک و جلاد صهیونیستی با تقدیم جان صدها زن و کودک و پیر و جوان  قهرمانانه می ایستد این خبرنگاران هستند که در رساندن این مظلومیت و سفاکی این جانیان عصر تلاش می کنند و خبرنگاران شهید با تقدیم جان خود  شکوه عزتمندانه ای را به نمایش جهانی گذاشتند و  تقدیم جانشان پای این مظلومیت را امضا نمودند.

ستاد برگزاری نمازجمعه بابل با گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار و ضمن تبریک و گرامیداشت این روز یاد همه ی خبرنگاران پرتلاش عرصه رسانه  را  گرامی می دارد و آرزوی توفیقات بیشتری را برای حرمت نگهداران عرصه قلم از خدای منان مسالت دارد.

روابط عمومی ستاد برگزاری نمازجمعه بابل

 
* نام شما:
ایمیل شما:
وب سایت:
نظر شما :

نام بلند ترین کوه ایران چیست