پلیس آماده خدمت رسانی فعال به مردم است
امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷

گزارش عملکرد

فعالیت و چارت

ارتباط با ما

m o s a l l a b a b o l . i r
مصلای بزرگ بابل ، نماز جمعه بابل
  • نام پروژه
  • نام پروژه۲

             يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ اى کسانى که ایمان آورده اید ! هنگامى که براى نماز روز جمعه اذان گفته مى شود به سوى ذکر خدا بشتابید ، و خرید و فروش را رها کنید که این براى شما بهتر است.            پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: کسی که ندای اذان نماز جمعه را بشنود، نماز جمعه بر او واجب خواهد شد. (کنزالعمال، ج 7 ص 723).برنامه های ستاد
پیوندها


پلیس آماده خدمت رسانی فعال به مردم است

سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده انتظامی بابل در سخنان قبل از خطبه این هفته شهرستان بابل با گرمیداشت هفته انتظامی به تلاش این نیرو برای ارتقای امنیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: امنیت یکی از ضروری ترین مسائل کشور است و از مهمترین وظیفه نیروی انتظامی ایجاد امنیت اجتماعی و اخلاقی در سطح جامعه محسوب می شود.

وی افزود: مردم نباید  دغدغه ای در خصوص انحراف اخلاقی فرزندان خود در جامعه داشته باشند.

فرمانده انتظامی بابل با بیان این مطلب که شعار امسال پلیس اقتدار پلیس، همدلی و همزبانی امنیت و آرامش است، اظهار داشت: همدلی به هیچ وجه به معنای هم عقیده بودن با طرف مقابل نیست و تنها باید از منظر طرف مقابل به موضوع بنگریم

وی ادامه داد: سازمان نیروی انتظامی 28 وظیفه اصلی تعریف شده دارد که از جمله مبارزه با مواد مخدر، پیشگیری از وقوع جرم، بازرسی و تحقیق و دستگیری متههمین و مجرمین و... است .

سرهنگ جعفری با اشاره به وظایف فرعی نیروی انتظامی یادآور شد: در کنار آن 28 وظیفه اصلی وظایف فرعی دیگرهم به عهده نیروی انتظامی است که براساس برآورد کارشناسان این وظایف به 700 وظیفه هم می رسد.

وی با  بیان این مطلب که بابل به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان مازندران دارای 11 حوزه استحفاظی انتظامی است، تصریح کرد: براساس آمار به دست آمده 38067  تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 در طول شش ماهه نخست سال 94 انجام شده است .

فرمانده انتظامی بابل به افزایش 16 درصدی تماس های مردمی با پلیس 110 اشاره کرد و گفت: 370هزار دقیقه فوریتهای پلیسی در شش ماهه نخست امسال انجام شده است که 16 درصد افزایش تماس ها نسبت به سال قبل را داشتیم.

وی افزود: در حوزه راهنمایی و رانندگی  27 طرح ترافیکی در این شش ماهه نخست سال 94 اجرا نمودیم ودر تمام مراسم  ویژه در سطح شهرستان پلیس راهور حضوری فعال دارد .

وی تاکید کرد: 6977  پلاک خودرو در شش ماهه نخست امسال تحویل مردم شهرستان بابل شده و  11190 فقره گواهینامه در طول شش ماهه نخست امسال از سوی پلیس راهور شهرستان تحویل مردم شده است.

سرهنگ جعفری به حوزه پلیس امنیت پرداخت و اظهار داشت: پلیس امینت عمومی که شامل نظارت بر اماکن عمومی و ... می شود  28 طرح ارتقای امنیت اجتماعی را در سطح شهرستان اجرا کردیم.

وی ادامه داد: 24 طرح نظارت بر اماکن عمومی از سوی نیروی انتظامی شهرستان بابل اجرا و 24 واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

فرمانده  انتظامی بابل به مبارزه جدی نیروی انتظامی با مواد مخدر پرداخت و خاطرنشان کرد: 21 طرح برای مبارزه با سارقین اجرا شده که منجر به افزایش 8 درصدی کشف سرقت گردیده است و افزایش 6 درصدی دستگیری سارقین را داشت.

وی افزود: مواد مخدر  یکی از مهمترین دغدغه امروز  جامعه ما است . در شش ماهه  نخست سال 94 قریب به 190 کیلو کشفیات مواد مخدر را داشتیم  که 36 نفر قاچاقچی و 700 نفر معتاد خطرناک دستگیر شدند و از این بین 16 باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی شد.

سرهنگ جعفری به حوزه نظام وظیفه شهرستان اشاره  و با بیان فعالیت در این حوزه، تصریح کرد: در نظام وظیفه 830 مورد معافیت پزشکی و کفالت  نیز  3225 مورد معافیت دانش آموزی و دانشجویی داشتیم.

وی ادامه داد: در بحث اجتماعی و اموزش همگانی بیش از 400 مورد همکاران انظامی شهرستان در اماکن عمومی مانند مساجد و مدارس حضور پیداکردند تا مردم را در جهت پیشگیری از خطرات و آسیب های اجتماعی اطلاع رسانی نمایند.

فرمانده انظامی بابل به حوزه مشاوره و پیشگیری در نیروی انتظامی شهرستان بابل پرداخت و اظهار داشت: 783  مشاوره در شرف طلاق انجام شد که 491 مورد منجر به سازش گردید و در راستای پیشگیری از جرم، 85 هزار برگه تبلیغاتی در بین مردم شهرستان توزیع شد.

 

وی ادامه داد: جرایم  اینترنتی و رایانه ای و سایبری در سطح جامعه افزایش محسوسی داشته است پلیس فتا با حضور کارشناسان خبره آماده خدمت رسانی به مردم است

سرهنگ جعفری با استقبال از همراهی و همکاری مردم برای بهبود فعالیت های پلیس ، گفت: تلفن 197 انتقاد و تشویقی و شکایت از کارکنان انتظامی پل ارتباطی مردم با مسئولین انتظامی و بازرسی است

 
* نام شما:
ایمیل شما:
وب سایت:
نظر شما :

نام پاییتخت ایران چیست